КОМСОМОЛЬСЬКИЙ ТРИКОТАЖ ВІД ФАБРИКИ ДИТЯЧОГО ОДЯГУ "ПТАШКА УКРАЇНА"

У скільки обходиться покупка турецького дитячого одягу в Києві? Підрахувати не так складно. Доведеться заплатити за матеріали, пошиття та роботу швачок. В ціну речей увійдуть і зберігання на складах виробника, і транспортування в Україну. Не обійтися і без традиційних націнок продавців. Підсумок, за непримітну дитячу футболку доведеться викласти 300-400 грн. Чи є більш доступна альтернатива? Безумовно!

ПОЛТАВСЬКИЙ ТРИКОТАЖ ВІД ВИРОБНИКА В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ "ПТАШКА УКРАЇНА"

Популярність полтавського трикотажу в Києві пояснити не складно. Дитячий трикотаж "Пташка" відрізняється оригінальним стилем, різноманітністю силуетів і досить низькою ціною. І не поступається закордонним аналогам. Ще б! Адже пошиттям яскравих дитячих речей і одягу для дорослих трикотажна фабрика "Пташка Україна" займається з 2003 р. Територіально, виробничі потужності нашої фабрики знаходяться в м. Горішні Плавні (до 2016 року - м. Комсомольськ), Полтавської області. З тих пір змінилися і модельний ряд комсомольського трикотажу, і специфіка пошиття, і кваліфікація персоналу, і використовуються швейні машини. Полтавська трикотажна фабрика дитячого одягу задіює у виробництві тільки сучасне обладнання, що дозволяє декорувати вироби:

  • машинною вишивкою;
  • малюнками (шовкотрафаретний друк);
  • різною фурнітурою (намистини, шнурівки, блискавки, гудзики).


Багато уваги на трикотажній фабриці" Пташка" приділяється контролю якості. Ретельні перевірки проводяться на всіх етапах виробництва дитячого трикотажного одягу. Починаючи з підбору тканин, ниток, фурнітури, декору і закінчуючи розкроєм, пошиттям і упаковкою. Варто нагадати, що трикотажна фабрика дитячого одягу використовує у виробництві тільки сертифіковані матеріали (інтерлок, кулірка, стрейч-кулір, рибану, футер, велюр, футер з лайкрою та інше). Це робить полтавський трикотаж абсолютно безпечним для будь-якої дитини. Уточнити наявність сертифікатів і замовити дитячі речі можна вже зараз. Зв'язавшись через сайт з представниками "Пташка Україна".

Полтавська трикотажна фабрика дитячого одягуЯкісна тканина трикотаж комсомольск Тканини трикотажної фабрики Пташка

Для літнього одягу використовуються такі види тканин: кулірка, інтерлок, рибана, стрейч-кулір, реактив.

Для зими: футер, футер з лайкрою, велюр, велсофт, махра, фліс.

Комсомольський трикотаж оптом від виробника

В Україні попит на якісні та стильні речі для дитини зростає досить стрімко. Задовольнити запити покупців і надати їм великий вибір нарядів допоможе трикотажна фабрика дитячого одягу "Пташка". Ми пропонуємо трикотаж від провідного виробника України за вигідною ціною. Причому оформити покупку полтавського трикотажу оптом власники магазинів зможуть, не виходячи з офісу. Кожному замовнику в Україні ми гарантуємо:

  • великий вибір нарядів для дітей і дорослих;
  • висока якість як дорослого так і дитячого трикотажу "Пташка";
  • використання сертифікованих тканин, фурнітури;
  • кращі цінові пропозиції;
  • регулярні акції та знижки на комсомольський трикотаж в інтернет-магазині;
  • можливість оптової закупівлі.

Причому замовити дорослий і дитячий одяг від виробника в Україні можна вже зараз і сьогодні. Зв'язавшись з представниками трикотажної фабрики дитячого одягу безпосередньо по телефону або оформив заявку в офіційному інтернет-магазині "Пташка Україна".

Над моделями виробів ТМ «Пташка Україна» працюють кваліфіковані модельєри які враховують побажання наших покупців.

Трикотаж комсомольск від виробника: пошив дитячого одягуМодельєри трикотажної фабрики дитячого одягу

У виробництві трикотажних виробів використовуються вишивка картинок на виробничих вишивальних машинах, наноситься шовкотрафаретний друк.

Виробництво на фабриці комсомольського трикотажуШовкотрафаретний друк полтавського трикотажу

Над виробами ТМ «Пташка Україна» також працюють кваліфіковані розкрійники, професійні швачки.

Розкрійник трикотажної фабрики ПташкаПолтавська трикотажна фабрика дитячого одягуПошиття дитячого трикотажного одягу на виробництвіШвачки на фабриці трикотажу українського виробника Пташка Україна

 

Пошив трикотажного одягу проводиться на новітньому обладнанні. Якість нашої продукції перевіряємо на кожному етапі, потім все вироби потрапляють на упаковку. Після перевірки якості та упаковки, вироби надходять на склад готової продукції, де працюють досвідчені менеджери, які допоможуть підібрати Вам і Вашій дитині кращі варіанти одягу.

Обладнання трикотажної фабрики дитячого одягу ПташкаУпаковка товару на трикотажній фабриці ПташкаСклад трикотажної фабрики дитячого одягу

Сертифікат - Фірма гідна довіри Сертифікат - Фірма гідна довіри