Як одягнути боді малюкові

Трикотажні боді для новонароджених як одягати

Боді з'явилися у XX столітті як предмет жіночої спідньої білизни, але поступово перекочували у розділ спортивного чи повсякденного одягу. У дитячому гардеробі «чоловічки» з'явилися у дев'яностих роках. Батьки спочатку скептично поставилися до цієї речі, спробувавши, зрозуміли, що вона набагато зручніша за распашонки. Як правильно надіти боді новонародженому, зараз можна дізнатися в інтернеті, а в минулі роки матусі отримували досвід самостійно чи від подруг.

Щільно облягаючи тіло, цей предмет одягу не сковує руху і дуже комфортний для сну та активних рухів на вулиці та вдома. Тканина, з якої шиють body, має бути приємною до тіла, натуральною, м'якою, добре розтягуватися, саме з такої тканини наші швачки шиють боді комсомольський трикотаж. Серед безлічі моделей для малюків різного віку «чоловічки» є з рукавами і без, з шийкою, на тонких лямочках, що застібається на гудзики, кнопки або має зав'язочки. Характерною особливістю предмета одягу будь-якої моделі є роз'ємна ластівка, яка кріпиться між ніжками.

Основні переваги такого одягу:

  • швидка зміна підгузника за потреби. Для цієї процедури вже не потрібно роздягати малюка повністю, досить швидко розстебнути боді, зробити все необхідне та застебнути його назад, витративши мінімум часу;
  • комфорт для малюка. Під час активних ігор, прогулянок, сну одяг не задирається, зберігаючи дитину в теплі;
  • акуратний вигляд. Оскільки бодік облягає тіло і не зминається під верхнім одягом, ви завжди знаєте, що малюк не тільки зігрітий, а й виглядає доглянутим і охайним;
  • Універсальність. Носити такий предмет одягу можна за будь-яких умов: вдома, на прогулянці, в гостях, під час сну;
  • багатство фасонів та моделей. Дитячий гардероб змінюється швидко, але ви встигнете нарядити дитину в боді яскравих та нейтральних кольорів, з малюнком та без, з наявністю різноманітного декору.

Таким чином, носити зручну та універсальну річ приємно в усіх відношеннях для вас та вашого малюка.

Корисна порада. Влітку можна носити боді з носочками або тапочками, взимку на ніжки надягайте колготи, штанці або комбінезон. Для дівчаток «боді» для теплої пори року може бути виконаний у вигляді сукні або сарафану, для хлопчиків – шортики та костюми.

Як правильно одягати боді на грудничка

Маленькі діти здаються крихкими і дуже беззахисними, тому не дивно, що багато мам спочатку бояться одягати своїх малюків. Страх завдати дитині біль та дискомфорт буває настільки сильним, що вони відмовляються від зручних та універсальних боді.

Існує кілька способів одягнути щось на немовля – через голову чи ніжки. У випадку body це можна робити двома способами, залежно від моделі предмету одягу та розташування додаткових застібок.

Підготуйте вибраний виріб, покладіть його поруч із малюком на пеленальний столик. Щоб правильно надіти боді на новонародженого через голову, потрібно зібрати передню планку речі знизу нагору, поки вона не перетвориться на гармошку. Після цього необхідно розтягнути отвір, укласти дитину те щоб її голова опинилася у ньому. Опускайте передню частину, намагаючись при цьому не зачепити резинкою обличчя немовляти. Протягніть ручки, застебніть боді знизу – і все готово, ви впоралися із завданням!

Пропонуємо ознайомитись з нашим каталогом боді для новонароджених

Важливо пам'ятати, що всі ваші рухи мають бути спокійними та плавними. Розмовляйте з малюком, привертайте його увагу, розважайте. Ваш тихий голос і впевнені дії заспокоять дитину, вона не боятиметься процесу перевдягання.

Деякі матусі воліють одягати дитину з ніг. Цей варіант також підходить для боді, особливо для моделей з кнопками на плечі або планочкою внахльост.

Процес вимагає певних навичок, які ви легко отримаєте з часом. Розмістіть боді на місці сповивання, попередньо застебнувши кнопки або гудзики внизу. Зібравши річ гармошкою, просмикніть у неї ніжки, потім ручки. Такий спосіб приваблює багатьох молодих мам тому, що діти не відчувають дискомфорту від «зникаючого» на секунду світу і не одержують неприємних відчуттів від торкання одягом вух чи носика.

Корисна порада. Якщо докладний опис так і не позбавив вас страху, а, подивившись відео, ви зрозуміли, що все одно не впораєтеся із завданням, то потренуйтеся. Для цієї мети можна використовувати м'яку іграшку і навіть кішку, якщо в неї терпляча вдача. Спробуйте варіант одягання з голови та з ніг, один з них здасться вам простіше, хоча освоїти бажано обидва.

Досвід приходить з часом і практикою, тому не лякайтеся, радьтеся з педіатром, будьте чуйними до поведінки дитини – він підкаже вам, який метод одягання припаде йому до душі.